Podelite...Share on Facebook366Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Filmski program

CENA ULAZNICE JE 200 DINARA PO PROJEKCIJI, U PRODAJI SU NA BLAGAJNI EVENTIM U DOMU OMLADINE BEOGRADA OD 27. MARTA 2017.

ULAZ NA OMAŽ PROGRAME POSVEĆENE KRSTI ŠKANATI I LAZARU STOJANOVIĆU JE BESPLATAN.

ULAZ NA SVE FILMSKE PROJEKCIJE JE BESPLATAN ZA STUDENTE. SA OVERENIM INDEKSOM, BESPLATNE ULAZNICE MOGU PREUZETI NA INFO PULTU U HOLU DOMA OMLADINE BEOGRADA NA DAN PROJEKCIJE OD 10 ČASOVA.

16:30
Revijalni program

Čarobnjaci, r: Maša Vujošević (2017, 52 min, Srbija)
Neđina kuća (DD), r: Ana Otašević, Luka Tua (2016, 52 min, Francuska)

Dodela nagrade za životnodelo Miroslavu Bati Petroviću, projekcije filmova“Bunker 93” (2017, 8 min, Srbija) Puriše Đorđevića i“Panta Rei” (2017, 72 min, Srbija), Ljubiše Samardžića

15:00
Revijalni program

Lazar (DD), r: Stefan Krasić (2016, 56 min, Srbija))
Blow up Bar (I), r: Dušan Mojsilović (2016, 30 min, Srbija))
Slučajno (I), r: Aleksa Parezanović (2016, 16 min, Srbija)

Druga linija (DD), r: Nenad Milošević (2016, 108 min, Srbija)
Zaboravljeni prostori (I), r: Ilija Galonja, DragoLatinović (2015, 10 min, Srbija)

15:00
Revijalni program

Sevdalinka: Alhemija duše (DD), r: Sali S. Sallini (2016, 102 min, Turska, Bosna i Hercegovina, Srbija)
Presuda (I), r: Goran Alimpić (2016, 13 min, Srbija)
Čudnovište (A), r: Grupa IDE i Apsart (2016, 4 min, Srbija)

Tako mi na istoku, r: Katarina Mutić (2017, 52 min, Srbija)
Dvije škole, r: Srđan Šarenac (2017, 43 min, Bosna iHercegovina, Hrvatska, Srbija)
Prozor u sreću, r: Drago Latinović, Ilija Galonja (2017, 8 min, Srbija)

Flafi, r: Lee Filipovski (2016, 24 min, Srbija, Kanada)
Samo devojčice plaču, r: Vladimir Milovanović (2017, 22 min, Srbija)
Paraliza, r: Dušan Zorić (2016, 21 min, Srbija)
Kamen u ruci, r: Stefan Ivančić (2017, 14 min, Srbija)
Maleš, r: Ivan Bakrač (2016, 20 min, Srbija)

The Space in Between - Marina Abramović in Brasil, režija Marko Del Fiol(2016, 86 min, Brazil)

15:00
Revijalni program

Radnička klasa odlazi u raj (DD), r: Marko Cvejić (2017, 80 min, Srbija)
72 48 24 0 (I), r: Matija Gluščević (2016, 21 min, Srbija)
Hipertenzija, r: Hadži-Aleksandar Đurović (2016, 14 min, Srbija)

Erkinov povratak, r: Maria Guskova (2015, 29 min, Rusija)
Udarac, r: Charles Grenier (2016, 14 min, Kanada)
State of Emergency Motherfucker, r: Sébastien Petretti(2016, 5 min, Belgija)
Putevi, r: Peter Cerovšek (2015, 7 min, Slovenija)
Lisica, r: Jacqueline Lentzou (2016, 28 min, Grčka)

Zid smrti i tako to, r: Mladen Kovačević (2016, 62 min, Srbija, Hrvatska)
Zvuk lampaša, r: Anthonia Milcheva (2016, 13 min, Srbija) Devojčice koje se šišaju na kratko, r: Jelica Jerinić (2016, 28
min, Srbija)

13:00
Revijalni program

Art Macht Frei (E), r: Srđan Marković (2017, 7 min, Srbija)
Mentalni sklop (E), r: Drago Latinović, Ilija Galonja(2016, 6 min, Srbija)
In arti (E), r: Stefan Petronijević (2017, 11 min, Srbija)
E (E), r: Miroslav-Bata Petrović (1988-2016, 14 min, Srbija)
Bela planeta (E), r: Stevan Todorović, Miloš Ilić (2014, 2 min, Srbija)
Život poslušnog tela (E), r: Jelena Mitić (2015, 12 min, Srbija)
The Sea Trilogy (E), r: Duško Pašić (2016, 20 min, Srbija)

Maestro, maestro (D), r: Boško Milosavljević (2015, 54 min, Srbija)
Lov (I), r: Jovana Avramović (2017, 18 min, Srbija)
2116 (I), r: Janko Čurić (2016, 10 min, Srbija)
Brijanje (I), r: Petar Mitrović (2016, 13 min, Srbija)
Zlatni dečak (I), r: Aleksandar Davić (2016, 17 min, Srbija)

11:00
Takmičarski program: međunarodni kratki igrani film

Lumpen, r: Nikola Vučinić (2016, 8 min, Crna Gora)
Uzdizanje, r: Pedro Perlata (2016, 18 min, Portugal)
Dr Diaz, r: Benoit Desjardins (2016, 29 min, Kanada)
Mužjak, r: Bernhard Wenger (2016, 16 min, Austrija)
Sve će biti dobro, r: Patrick Vollarth (2015, 30 min, Nemačka, Austrija)

Prvi padež čovek, r: Krsto Škanata (1964, 14 min, Jugoslavija)
Ratniče voljno, r: Krsto Škanata (1967, 19 min, Jugoslavija)
Uljez, r: Krsto Škanata (1965, 12 min, Jugoslavija)

Obećanje, r: Željko Mirković (2016, 74 min, Srbija)
Papirnati život, r: Zoran Tairović (2017, 30 min, Srbija)
Pomeranje granica, r: Bojan Kosović (2016, 10 min, Srbija)

Equilibrium, r: Mirela Srebrić (2016, 13 min, Srbija)
Simina treća ruka, r: Darko Dacović (2013, 10 min, Srbija)
Mesečeva šuma, r: Marija Milovanović Lazarevski(2016, 6 min, Srbija)
Jaletova venera, r: Igor Kekeljević (2016, 5 min, Srbija)
Fliposkop,r: Krunoslav Jović (2017, 5 min, Srbija)
Pravda, r: Jelena Vučić (2016, 5 min, Srbija)
Životi, r: Goran Rakić (2016 7 min, Srbija)
Ogledalo, r: Milan Marić (2015, 5 min, Srbija)
Nasleđe, r: Jovan Rakić (2016, 5 min, Srbija)
Naš grad, r: Katarina Ćirilović Popović, Ana ĐorđevićPetrović (2016, 8 min, Srbija)

Daljine, r: Nemanja Vojinović (2017, 72 min, Srbija)
Iskra, r: Lazar Radić (2016, 29 min, Srbija)

Svaka dobra priča je ljubavna priča, režija Rajko Grlić i Matjaž Ivanišin(2017, 71 min, Slovenija, Hrvatska)

11:00
Revijalni program

Lutajuća srca - arhiv emocija (DD), r: Vladimir Ristić (2016, 68 min, Srbija)
Glad (I), r: Tamara Todorović (2017, 15 min, Srbija)
Maestro (I), r: Nemanja Mladenović (2016, 17 min, Srbija)
Ljubav (I), r: Ognjen Petković (2017, 13 min, Srbija)
Av,av,av (A), r: Pavle Čelić (2017, 3 min, Srbija)

Tapavica, r: Ognjen Rakčević, Milan Todorović (2016, 43 min, Srbija)
Stanari roze kuće, r: Nenad Prinat (2016, 40 min, Srbija)
Život iz prvog reda, r: Drago Latinović, Ilija Galonja(2016, 16 min, Srbija)

Draž, r: Mina Stamenković (2016, 28 min, Srbija)
Koga boli *, r: Lenka Jovanović (2016, 22 min, Srbija)
Aplauz za Lazića, r: Marko Marković (2017, 26 min, Srbija)
Ujed pčele u Velikim Pčelicama, r: Marko Đorđević(2016, 21 min, Srbija)
Nikog nema, r: Jelena Gavrilović (2017, 20 min, Srbija)

Voli vas vaša Sexymaja, r: Ivan Mandić (2016, 84 min, Srbija)
Ljuba, r: Natalija Avramović (2017, 30 min, Srbija)

11:00
Takmičarski program – međunarodni kratki igrani film

Visoki gradovi kostiju, r: João Salaviza (2017, 19 min, Portugal)
Izgubljeno-nađeno, r: Claudia Seibl (2015, 26 min, Nemačka)
Mutanti, r: Alexandre Dostie (2016, 17 min, Kanada)
Samo budi moja majka, r: Roqiye Tavakoli (2016, 15 min, Iran)
Opravdano odsutan, r: Moshe Rosenthal (2016, 18 min, Izrael)

Plastični Isus, r: Lazar Stojanović (1971, 100 min, Jugoslavija)

4 pasoša, r: Mihajlo Jevtić (2016, 83 min, Nemačka, Srbija, Hrvatska)
Radiovizijia, r: Gregor Zupanc, Miloš Tomić, JelenaMilunović, Igor Simić (2016, 25 min, Srbija)
Otkucaji tišine, r: Marko Džambić (2016, 9 min, Srbija)

Daljine, r: Jelena Maksimović, Ivan Salatić (2014, 19min, Srbija)
Spirit Et Makina, r: Ivan Antić, (2017, 2.30min, Srbija)
Transfiguracija, r: Igor M. Toholj, (2017, 5.20 min, Srbija)
Sve, još uvijek, u orbiti, r: Dane Komljen, James Lattimer, (2016, 23 min, Hrvatska, Srbija, Njemačka, Brazil)
Sjećanje, r: Zdravko Delibašić, (2017, 3 min, Srbija)
Away from home, r: Milica Lapčević, (2016, 5 min, Srbija)
Kameleon, r: Tina Gverović, Siniša Ilić, (2014, 13min, Srbija)
Manifest varvarima duha i misli na svim kontinentima, r: Saša Perić, (2015, 6 min, Srbija)
Poslednji zapis Leonida Šejke,r: Zlatko Stojilović, (2017, 14 min, Srbija)
Epiphany and isolation, r: Mihajlo Jevtić, (2016, 10 min, Srbija)
Proba filma, r: Miroslav-Bata Petrović, Zlatomir Dukić(2016, 6 min, Srbija)

Controindicazione, r: Tamara von Steiner (2016, 74 min, Srbija)
Čovek koji je pojeo sebe, r: Igor M. Toholj (2015, 22 min, Srbija)
Ljubav, r: Dušan Zorić (2016, 16 min, Srbija

Dodela nagrada i projekcija filma Trst, Jugoslavija, režija Alesio Bozer

11:00
Revijalni program

Rođen kao pobednik (DD), r: Željko Jovanović (2015, 55 min, Srbija)
Smaragd (A), r: Maja Radulović Petrović (2016, 4 min, Srbija)

Revolucionarni dom (E), r: Sead Šabotić (2016, 13 min, Crna Gora)
Scarecrow Cross (E), r: Sandra Jovanovska (2016, 8 min, Slovenija)
Skoro ništa (E), r: Ana Hušman (2016, 16 min, Hrvatska)
X Tape (E), r: Dragan Mileusnić, Željko Serdarević(2015, 9 min, Hrvatska)
Machinae novae 002 (E), r: Darko Vidačković (2016, 8 min, Hrvatska)
Žica (E), r: Milica Spasojević (2017, 10 min, Srbija)
Odrazi (E), r: Aleksa Mihajlović (2017, 9 min, Srbija)
Funeral (E), r: Daniel Pavlić (2016, 1 min, Hrvatska)
Iluzionisti (E), r: Sara Radojković (2015, 19 min, Srbija)

Najvažniji poziv u životu, r: Mateja Rackov, Danica Vučenić (2016, 43 min, Srbija)
Projekat: Duša, r: Jelena Jovčić (2017, 20 min, Srbija)
U snu i na javi, celo selo umetničko delo, r: Svetlana Miljanić (2015, 42 min, Srbija)

Dubina dva, r: Ognjen Glavonić (2016, 80 min, Srbija, Francuska)
Iza kulisa, r: Anđela Đurović (2017, 12 min, Srbija)
Utopija, r: Matija Gluščević (2016, 21 min, Srbija)

Suvozači, r: Ognjen Isailović (2017, 21 min, Srbija)
Dan za Vanju, r: Mia Knežević (2016, 40 min, Srbija)
Kris, r: Raško Miljković (2016, 19 min, Srbija)
Po suncu hoda, r: Stefan Krasić (2017, 30 min, Srbija)
Sretan put, r: Siniša Galić (2017, 15 min, Srbija)

Martovski festival